Engravings

Number of items: 35

10715.

6 000 HUF
15,92
17,14
10716.

4 000 HUF
10,61
11,43
Szentkép, rézmetszet XVIII. sz. 8x12 cm hajtásnyommal 4 p.
10717.

4 000 HUF
10,61
11,43
Szent Károlyt ábrázoló színezett rézmetszetű szentkép XVIII. sz. eleje 7x11 cm
10718.

4 000 HUF
10,61
11,43
Grönlandi partraszállás, metszet, jelzett, üvegezett keretben, 20×22 cm
10719.

2 000 HUF
5,31
5,71
cca 1850 G.G Lange rajza után, J(ohann) Poppel (1807-1882): Die St. Veitskirche in Prag. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 15x11 cm
10720.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1900 A sebesült katona. Nagy méretű litográfia, a képhez illeszkedő faragott dekoratív fa keretben 50x77 cm, 80x110 cm
10721.

12 000 HUF
31,83
34,29
cca 1900 A meggyógyult katona. Nagy méretű litográfia, a képhez illeszkedő faragott és festett dekoratív fa keretben 50x77 cm, 80x110 cm
10722.

12 000 HUF
31,83
34,29
10723.

4 000 HUF
10,61
11,43
1851 3 db biedermeier divatkép. Színezett fametszet. Üvegezett keretben 15x22 cm
10724.

6 000 HUF
15,92
17,14
Perlberg - C. Rorich & Sohn & M. Kolb: Riest Hafenansicht, 1875 körül. Acélmetszet, papír, paszpartuban. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben 14x19 cm / Steel engraving, a bit spotty, framed. 14x19 cm
10725.

2 000 HUF
5,31
5,71
10726.

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF