Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10441.
Jelzés nélkül, XVIII. sz. német festő: Itáliai táj romokkal és alakokkal. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 78,5x94,5 cm / 18th century German painter: Italian landscape. Oil on canvas, restored, slightly damaged. Framed. 78,5x94,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Other collectibles
10442.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
Other collectibles
10443.
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Other collectibles
10445.
MJ monogram jelzéssel (balra lent, keret által kissé takarva), XIX. sz. vége: Erdei alkony vadkacsákkal. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x49 cm
Other collectibles
10452.
Szilágyi Dezső (?) jelzéssel, XX. sz eleje: Vitorlások a pólai kikötőben. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x40 cm / Signed Szilágy (?), early XX. century. Ships in the port of Pola/Pula. Oil on wood, framed, 31x40 cm