10499.
451. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 500 HUF
Gáspárdy A. (?-?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23×27,5 cm