19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Bitay Anna (?-?), erdélyi magyar festÅ‘nÅ‘, működött 1940 körül Marosvásárhelyen: Olvasó hölgy portréja. Olaj, karton. DekoratÃv, üvegezett fakeretben. 24x20 cm.