10057. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Blahos Rudolf (1917-1986): A régi királyi vár (budapesti panoráma). Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/100), üvegezett fakeretben, 22×39 cm
Photo of the item taken by : pk