28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
David Stuart Sutherland (1966-): High Street, Damascus, 2000. Fotó után készült nyomat, papÃr, jelezve jobbra lent. Ãœvegezett fakeretben. 31,5x47 cm