10088. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Deli Antal (1886-1960): Firenze, Arno folyó, 1926. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (No. 2.). Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 21,5×14,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert