10132. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
15
0 HUF
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Roma, Ponte Nomentano. Fametszet, papír, jelzett. Számozott (30.) Üvegezett fakeretben. 20x28,5 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert