16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Halászok a vízen. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. Dekoratív fakeretben. 72×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!