10139. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Gy. Molnár István (1933-2010): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Lapszéli szakadással. Kisebb törésnyomokkal. Feltekerve
Photo of the item taken by : karap_norbert