10140. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Szarvas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 10x9 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras