65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán 1990 elÅ‘tti Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzÅ‘vel. Kissé foltos. DekoratÃv, üvegezett, sérült fakeretben. 26×35 cm.