10192. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Kontuly Béla (1904-1983): Halálének. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Nemessányi Kontuly Béla 1927), próbanyomat. Lap széle foltos. 19,5x29,5 cm
Photo of the item taken by : ekb