190 000 HUF
492,23 EUR, 542,86 USD
Lakner László (1936-): Celan, 1994. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: II 1/10. Hátoldalán Lakner László autográf német nyelvű feliratával: Laszlo Lakner: "Celan", Farb-Radierung 1994 / gedruckt in Essen / Univ. Druckwerkstatt. (színes rézkarc, nyomtatva az esseni egyetem nyomdaműhelyében). Plexiüvegezett fakeretben. Mindössze 10 példányban nyomtatott gyűjtői darab, az első példány. 20x30 cm