10251. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
13
0 HUF
Markó Erzsébet (1947-): Álomvilág. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 20×30 cm
Photo of the item taken by : pk