15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Nolipa István Pál (1907-1986): Bátyja portréja (Karcsi bácsi), 1961. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 35x27,5 cm