10288. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 22×32 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert