10316. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Rippl Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 16×22 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert