10305. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Kátai részlet, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x17 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert