10376. 451. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Szász István (1878-1965): Hegedülő fiú. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x30 cm
Photo of the item taken by : pk