100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Tácsik János (1959-2005): Csodaszarvas, 2004. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 100x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!