24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Zubor RezsÅ‘ (?-?), működött a XX. sz. elsÅ‘ felében: Sétáló szerelemespár. Olaj, karton, Jelzett. DekoratÃv, sérült fakeretben. 63x79 cm