https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 194

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Biedermeier kanapé, 1850 körül, szépen felújított állapotban, 173x62x96cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
1
11704.

Biedermeier kanapé, 1850 körül, szépen felújított állapotban, 173x62x96cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.

 
Sold
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
1
 
Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm .
1
11705.

Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm .

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
1
11706.

Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
Régi angol férfi pipere készlet csont nyelű szerszámokkal: teljes, bőr dobozban
1
11707.

Régi angol férfi pipere készlet csont nyelű szerszámokkal: teljes, bőr dobozban

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
2
 
Szaru díszkürt, Szenegál, festett, jelzett, szép állapotban, h: 51 cm
1
11708.

Szaru díszkürt, Szenegál, festett, jelzett, szép állapotban, h: 51 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm
1
11709.

Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
7
 
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm
1
11710.

Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
6
 
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.
1
11711.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
1
11712.

Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
1
11713.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.
1
11714.

Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
1
11715.

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment