10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
"1953 Elizabeth II Coronation" (II. Erzsébet brit királynő koronázása) emlék csengő, réz, zománc díszítéssel, jelzett (Made in England), kissé kopott, m: 10 cm / Queen Elizabeth II Coronation commemorative brass bell, with slight wear