Military Number of items: 120
3010272
15420
452
32000
Military
Other collectibles
Katonai karikatúrákat tartalmazó vázlatfüzet 24 db egyedi grafikával, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 34×25 cm
32 000 HUF
2798911
15421
452
Military
Other collectibles
8 000 HUF
3013487
15422
452
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1917-1918, Szibériai Expedíció. Kettős zászlóval díszített. Kis kopással, pereménél gyári tűzhibából eredő hajszálrepedés nyomokkal, d: 7,5 cm, m: 3 cm
8 000 HUF
3013472
15423
452
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. 1938-1945, 14. gyalogsági géppuska egység. Kis kopottsággal, pereménél egy erősebb kopáshellyel, d: 8,5 cm, m: 3,5 cm
8 000 HUF
3013459
15424
452
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. Cca 1940, Nagoya Harrison HQ (3. hadosztály), Nagoya kastély, krizantém és zászlópár ábrázolásokkal. Minimális kopottsággal, szájpereménél 2 kis hajszálrepedés vonallal, d: 9 cm, m: 4 cm
8 000 HUF
3013449
15425
452
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. 1904-1905, Orosz-japán háború, 9. hadosztály. Minimális kopottsággal, d: 9 cm, m: 4 cm
8 000 HUF
3012792
15426
452
Military
Other collectibles
cca 1917 Háborús károk és pusztítás a duinoi kastélynál, Olaszországban, meztelen katona a kastély alatti tengeröbölben, 7 db fotó hátoldalon feliratozva, 9×8 és 11,5×8,5 cm közötti méretekben
18 000 HUF
2981568
15427
452
Military
Other collectibles
1955 Kecel, katonák a terepen, 2 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm
2 400 HUF
3010649
15428
452
Military
Other collectibles
cca 1940 38M Toldi I harckocsi egy szénabála mellett, fotó, 8x5,5 cm
1 800 HUF
3007177
15429
452
4800
Military
Other collectibles
1902 Gróf Zichy János katonaruhában, asztalnál, fotólap, 9×14 cm
4 800 HUF
3007063
15430
452
Military
Other collectibles
1918 Szatmár, lány magyar népviseletben, fotó, 10,5×7,5 cm
1 600 HUF
3006905
15431
452
Military
Other collectibles
cca 1914 Katonák kerékpárral, 2 db fotó, felületén törésnyomok, 9×6 és 12×9 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035