Military Number of items: 120
3011161
15480
452
Military
Other collectibles
cca 1900-1930 Vegyes portré fotó tétel, többségében hölgyek népviseletben vagy magyaros viseletben, össz. 24 db, közte 4 db keményhátú fotó klf. műtermekből (Sellei Károly Újpest, Erdős Gyula Újpest, Gerber Budapest), többi fotólap, néhány jelzett budapesti műtermekből (Fotó Lux, Kalmár, Rosenbaum Jenő), egyik színezett, 10,5x6,5 és 16,5x10 cm közötti méretekben
1 800 HUF
3011465
15481
452
Military
Other collectibles
cca 1935-1940 Katonai csoportképek, 3 db, 17×23 cm
2 000 HUF
3006299
15482
452
Military
Other collectibles
cca 1945 előtt készült felvételek katonákról (lövészárokban, szabóműhelyben, műteremben, stb.), 5 db modern nagyítás, 21x15 cm és 10x15 cm
2 400 HUF
3011731
15483
452
Military
Other collectibles
cca 1930 Magas rangú katonatisztek egy előkelő vacsorán (középen az asztal végénél Beregfy Károly?), nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Fotó Orelly Bp.), kissé foltos, 23,5x17 cm
2 400 HUF
3011745
15484
452
Military
Other collectibles
1931 Bajtársi vacsora, tiszti gyűlésre szóló értesítő meghívó
1 200 HUF
3011479
15485
452
Military
Other collectibles
1918 A Magyar Királyi Ministerium által létesített "Gummi-bizottság" felhívása a gumihulladék hadi célokra való összegyűjtéséről + igazolás a felhívás átvételéről, "Honvédelmi Alap Gyűjtőbizottságának" borítékkal
3 000 HUF
3011079
15486
452
Military
Other collectibles
cca 1920 Ajtony (Ajvász) Artúr katonai portréfotója és soproni katonai iskolás tablója 34x26 cm, 26x19 cm
2 400 HUF
3013282
15487
452
Military
Other collectibles
Hollóházi Élenjáró Katona díszkulacs, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
2 400 HUF
3004704
15488
452
Military
Other collectibles
cca 1920 Wlaszlovits Stos csehszlovák tiszti szablya, jelzett a pengén, kissé korrodált, hüvely nélkül, h: 91,5 cm / cca 1920 Wlaszlovits Stos Czechoslovakian officer's sabre, slightly corroded, without scabbard
20 000 HUF
2926584
15489
452
4800
Military
Other collectibles
Magyar Honvédség egyenruha nadrág, ing és nyakkendő + sötétbarna alkalmi bőr cipő, 41-es méret + 2 db igazolványtartó
4 800 HUF
2909880
15490
452
Military
Other collectibles
Magyar Honvédség egyenruha nadrág, ing és nyakkendő. Megkímélt, jó állapotban.
3 600 HUF
2909105
15491
452
Military
Other collectibles
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035