Schubert, Suppé, I. Vincze - Hungarian State Symphony Orchestra, András Kórody, Németh Gyula - Rosemunde (Overture) / Poet And Peasant (Overture) / Movimento Sinfonico.
Vinyl, LP. Qualiton. Magyarország, 1962. a lemez jó állapotban, a cimke laminálása sérült, a borító kissé kopottas
Solti Károly - Beautiful Hungary - Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország.
Vinyl, LP, Album, Stereo. B. & F. Record Co., Inc. Egyesült Államok. enyhén karcos a lemez
Emil Gilels - Ludwig van Beethoven - Five Concertos For Piano And Orchestra - Concerto No 2 For Piano And Orchestra In B-flat Major, Op. 19.
Vinyl, LP, Album, Stereo. ??????? - Melody, Melodia, Melodiya vagy Melodija. Szovjetunió, 1969. jó állapotban
Paganini, Sarasate - Itzhak Perlman ; Lawrence Foster, André Previn - Paganini: Violinkonzert / Violin Concerto / Sarasate: Carmen Fantasy ? Zigeunerweisen.
Vinyl, LP, Album, Remastered, Stereo. Hungaroton - EMI. Magyarország, 1987. jó állapotban
János Ferencsik, Haydn, Liszt, Beethoven - In Memoriam János Ferencsik: Harmoniamesse; Les Preludes; Eroica.
3 x Vinyl, LP. Hungaroton. Magyarország, 1984. jó állapotban
Dvořák, Tschechische Philharmonie, Vaclav Neumann - Symphonie Nr.9 E-moll Op.95
Vinyl, LP, Club Edition, Stereo. Supraphon. Németország. a lemez jó állapotban, a tok szétnyílt
Beethoven - Henryk Szeryng, Concertgebouw-Orchester Amsterdam, Bernard Haitink - Violinkonzert D-dur, Op. 61.
Vinyl, LP, Club Edition. Opus - Philips. Csehszlovákia, 1976. jó állapotban