15620.
452. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 400 HUF
Bartók Béla: Miért és hogyan gyűjtsünk népzenét? Népszerű Zenefüzetek 5. sz. Bp., 1936, Somló Béla, 20 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.