15621.
452. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 400 HUF
Bartók Béla: Népzenénk és a szomszéd népek népzenéje. 127 dallammal. Népszerű Zenefüzetek 3. sz. Bp., [1934], Somló Béla, 36 p. + 32 (Bartók Béla kézirata után sokszorosÃtott kották) p. Kiadói papÃrkötés, kissé fakó borÃtóval, hártyapapÃr védÅ‘borÃtóban, a cÃmlap tetején kis sérüléssel. A cÃmlapon vitéz váradi Haynal Imre (1892-1979) Kossuth-dÃjas orvos, belgyógyász, endokrinológus autográf aláÃrásával / névbejegyzésével.