1 200 HUF
cca 1920 Kunst-Quartett, Alte Meister von der Hoch-Renaissance bis zu Ende des 18ten Jahrhunderts. (No. 222). Verlag von Otto Maier in Ravensburg. / A festészet mesterei a reneszánsz fénykorától a 18. század végéig. Régi német nyelvű kártyajáték, 60 lappal (komplett), útmutatóval. Eredeti, sérült dobozában, helyenként sérült lapokkal.