15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
19. sz. vége, Budapesti órásmester által készített felesütős falióra, porcelán számlappal, nem működik, fa tokja kopott, alján töredezett, kulcsa megvan, 61x23x14 cm