3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Perényi Imre: Városépítéstan. A városépítés története és elmélete. Bp., 1978, Tankönyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 4000 példányban.