3 000 HUF
Farkas Emőd: Diákhősök 48-ban. Regényes történet a szabadságharcból. A tanuló ifjuság számára írta - - . Bp., é.n. (cca 1910), Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 176 p. Belloni László egészoldalas illusztrációival. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal.