2 000 HUF
Olysói Gabányi János: Magyar várak legendái. II. sorozat. Bp., 1925, Szent István-Társulat, 397+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.