2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.