2 400 HUF
Takáts Sándor: Régi magyar kapitányok és generálisok. Bp., [1928], Genius (Világosság-ny.), 641+(3) p. Második, bővített kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, fakó, foltos gerinccel, belül jó állapotban.