10 000 HUF
Virág Benedek magyar századai. Harmadik kiadás Toldy Ferenc által. I-V. kötet három kötetbe kötve. Pest, 1862-1863, Heckenast Gusztáv. , a harmadik kötet végére hozzákötve: Virág Benedek-- poétai munkái. Toldy Ferencz által Pest 1863. Heckenast.239p. A három kötet egységes, jó állapotú félvászon kötésben, színezett lapszélek, foltos lapokkal