8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1934.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. + 395 p.+ 64 (fekete-fehér képtáblák) t. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel és gerinccel, néhány restaurált lappal, néhány lapszélén szakadásokkal.