Books: Law

Number of items: 19

Jogászprofesszorok Miskolcon. A Miskolci Jogi Kar fennállásának 40. jubileuma alkalmából. Szerk.: Prof. Dr. Nagy Zoltán. Miskolc, 2021., Miskolci Jogásztradíciók Megőrzőséért Egyesület - Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.
18153.

5 000 HUF
13,26
14,29
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VII. kötet: 1929-1933. Összeáll.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1934, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó (Merkantil-ny.), 965 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18154.

2 000 HUF
5,31
5,71
Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,Pátria, 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
18155.

4 000 HUF
10,61
11,43
A COVID-19 és a gazdasági jog. A koronavírus-járvány és a rendkívüli jogrend hatása a magyar gazdasági jogi szabályozásra. Szerk.: Bodzási Balázs és Csehi Zoltán. Bp., 2023, Magyar Jogász Egyesület. Kiadói papírkötés.
18156.

2 400 HUF
6,37
6,86
Kuncz Ödön: Szövetkezeti jogunk időszerű kérdései. Bp., 1930. Centrum. 22p. Kiadói papírkötésben
18157.

1 800 HUF
4,77
5,14
Dr. Domokos József: Kivételes hatalom és rögtönbíráskodás a Horthy uralom alatt. (Hozzászólás a Sallai Fürst ügyhöz.) Bp., 1946, Athenaeum, 63 p. Kiadói , sérült papírborítóban,
18158.

1 800 HUF
4,77
5,14
Bírósági statisztika területi adatai, a fiatalkorú elítéltek (1980-82). Szolgálati használatra! Bp., 1983, Igazságügyi Minisztérium. 37+4p+45t. Sokszorosított gépirat. Aranyozott nylkötésben, néhány kevés lap szélén és élein apró foltokkal.
18159.

1 000 HUF
2,65
2,86
A magyarországi bűnözés húsz éve. Szolgálati használatra! Bp., 1985, KSH. 17p+6t. Megjelent 150 példányban, számozott példány: 17/150. Kiadói papírkötés.
18160.

1 000 HUF
2,65
2,86
Bírósági statisztika 1983. Szolgálati használatra! Bp., 1984, Igazságügyi Minisztérium. 45p+63t. Sokszorosított gépirat. Aranyozott nylkötésben.
18161.

1 000 HUF
2,65
2,86
A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai, 4 kiadvány: A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai 1969. Szigorúan titkos! Bp., 1970, KSH. 35p. Megjelent 70 példányban, számozott: 62/70. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötés, borítón ceruzás névbejegyzéssel. + A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai 1971. Szigorúan titkos! Bp., 1972, KSH. 35p. Megjelent 110 példányban, számozott: 93/110. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötés. + A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai 1972. Szigorúan titkos! Bp., 1973, KSH. 37p. Megjelent 130 példányban, számozott: 96/130. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötés. + A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai 1973. Szigorúan titkos! Bp., 1974, KSH. 31p. Megjelent 130 példányban, számozott: 101/130. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötés.
18162.

1 000 HUF
2,65
2,86
Tájékoztató az egységes rendőrségi és ügyészségi bűnügyi statisztika adataiból, 1979 év. II. féléve. Belső használatra! Bp., é.n., BM Adatfeldolgozó Csoportfőnökség és a Legfőbb Ügyészség Titkársága. 206p. Sokszorosított gépirat. Kiadói félvászon kötésben.
18163.

1 000 HUF
2,65
2,86
A bírósági ügyforgalom 1981-1985. Bp., 1986, Igazságügyi Minisztérium Bírósági Főosztály. 22p.+7t. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötés, borítón tollas névbejegyzéssel.
18164.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF