Jogászprofesszorok Miskolcon. A Miskolci Jogi Kar fennállásának 40. jubileuma alkalmából. Szerk.: Prof. Dr. Nagy Zoltán. Miskolc, 2021., Miskolci Jogásztradíciók Megőrzőséért Egyesület - Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VII. kötet: 1929-1933. Összeáll.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1934, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó (Merkantil-ny.), 965 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,"Pátria", 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
A COVID-19 és a gazdasági jog. A koronavírus-járvány és a rendkívüli jogrend hatása a magyar gazdasági jogi szabályozásra. Szerk.: Bodzási Balázs és Csehi Zoltán. Bp., 2023, Magyar Jogász Egyesület. Kiadói papírkötés.
Dr. Domokos József: Kivételes hatalom és rögtönbíráskodás a Horthy uralom alatt. (Hozzászólás a Sallai Fürst ügyhöz.) Bp., 1946, Athenaeum, 63 p. Kiadói , sérült papírborítóban,
Bírósági statisztika területi adatai, a fiatalkorú elítéltek (1980-82). Szolgálati használatra! Bp., 1983, Igazságügyi Minisztérium. 37+4p+45t. Sokszorosított gépirat. Aranyozott nylkötésben, néhány kevés lap szélén és élein apró foltokkal.
A magyarországi bűnözés húsz éve. Szolgálati használatra! Bp., 1985, KSH. 17p+6t. Megjelent 150 példányban, számozott példány: 17/150. Kiadói papírkötés.
A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai, 4 kiadvány: A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai 1969. Szigorúan titkos! Bp., 1970, KSH. 35p. Megjelent 70 példányban, számozott: 62/70. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötés, borítón ceruzás névbejegyzéssel. + A bűnözés és a büntetőlejárások főbb adatai 1971. Szigorúan titkos! Bp., 1972, KSH. 35p. Megjelent 110 példányban, számozott: 93/110....
Tájékoztató az egységes rendőrségi és ügyészségi bűnügyi statisztika adataiból, 1979 év. II. féléve. Belső használatra! Bp., é.n., BM Adatfeldolgozó Csoportfőnökség és a Legfőbb Ügyészség Titkársága. 206p. Sokszorosított gépirat. Kiadói félvászon kötésben.