2 000 HUF
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VII. kötet: 1929-1933. Összeáll.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1934, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó (Merkantil-ny.), 965 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.