2 400 HUF
Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon, 257+(3) p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopottas borÃtóval. ajándékozási bejegyzéssel az elÅ‘zéklapon