8 000 HUF
Eötvös József: Babérlombok. Báró Eötvös József műveiből. Füzte mély hálája s hódolata emlékéül Vachott Sándorné. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, 1 (címkép, Eötvös József portréja) t. +XXXIX+502+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Boldog Lajos-kötés, aranyozott lapélekkel.