2 000 HUF
Forray Dezső: Egy kocsis fia vagy a szorgalom jutalma. / Münchhausen báró csodálatos kalandjai és utazásai. Ford.: Sárosi Bella. Bp., [1919], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 179+(13) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.