2 000 HUF
9
Garády Viktor: Amit a tenger mesél. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 124+(4) p.+ 2 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, helyenként kissé foltos lapokkal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel.