6 000 HUF
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Szépirodalmi Kincstár. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt., 247 p. Első kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.