19111. 452. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
17
0 HUF
Körmendi-Sugár: Körmendi János. DEDIKÁLT Mikes Lilla színésznő részére! Bp., 187, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras