19144. 452. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: A tót atyafiak. (Elbeszélések és rajzok róluk). Legjobb könyvek. Bp.,[1898],Légrády, 163+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : scanner