1 400 HUF
Móricz Zsigmond: Pipacsok a tengeren. Szigethy István rajzaival. Bp., [1938], Athenaeum, 127+(1) p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval, belül nagyrészt jó állapotban.