5 000 HUF
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, P. Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által ALÁÍRT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.